O nas

Firma Zyg-zak zajmuje się produkcją oprogramowania na zamówienie. Wszystkie wyzwania, których się podejmujemy realizujemy w oparciu o rozmowy z naszym klientem. Nasze doświadczenie plus pomysły klienta to nasza recepta na sukces.

Komunikacja z klientem

Kluczowym zagadnieniem jest komunikacja z klientem. Czasami zdarzyć się może , że rozmowa na ten sam temat, to samo zagadnienie wygeneruje zupełnie różne oczekiwania, inne zrozumienie danego problemu. Dlatego dokładamy starań, żeby ta komunikacja odbywała się w warunkach sprzyjających. Ustalenie celów, działania, informacje o możliwych problemach – to wszystko staramy się przewidzieć. 

Rozpoznanie potrzeb klienta

Jednym z pierwszych kroków naszej pracy jest prawidłowe rozpoznanie potrzeb klienta. Trzeba zauważyć, że chodzi nie tylko o potrzeby biznesowe i sprawy organizacyjne ale również bardzo często staramy się pełnić rolę doradczą.  

undraw_pie_graph_x9dy.png

Nasza misja

Doradztwo, partnerstwo a w efekcie zadowolenie klienta. To nasza misja. 

Przeprowadzenie analizy.

Analizujemy, zadajemy bardzo dużo pytań, czasami przeprowadzamy warsztaty. Wszystko po to, żeby dobrze poznać potrzeby klienta.

Mimo wszystko....

Staramy się być partnerem naszego klienta, rozmieś jego potrzeby. Czasami jednak zdarza nam się powiedzieć „nie, to nie jest dobry pomysł, sugerujemy inne rozwiązanie”. Wynika to z troski o naszego klienta. 

Koszty.....

Temat zawsze kontrowersyjny. Analiza wymagań klienta, warsztaty, to trwa i musi trwać. Jest etapem a jak sama nazwa wskazuje etap trwa. Nie da się odpowiedzieć od razu na pytanie „ile będzie kosztować aplikacja, która…..”